Главная arrow Методическая работа arrow Планы работ arrow План мерапрыемстваў, прысвечаных 130-годдзю з дня нараджэння Я.Коласа і Я.Купалы
План мерапрыемстваў, прысвечаных 130-годдзю з дня нараджэння Я.Коласа і Я.Купалы Печать E-mail
16.11.2011
Назва мерапрыемства Тэрмін выканання Месца правядзення, клас Адказныя
1. Конкурс выразнага чытання твораў Я.Купалы і Я.Коласа Студзень 2012г. Актавая зала
7 — 11 кл.
Волкава Н.Р.
2. Выданне насценных газет, прысвечаных жыццю і творчасці Я.Коласа і Я.Купалы Люты, сакавік 2012 5 — 11 кл. Шышова М.М.
3. Літаратурная віктарына па творчасці Я.Коласа і Я.Купалы Красавік 2012 5 — 7 кл. Лінкевіч Т.Я.
4. Кніжная выстава, прысвечаная пісьменнікам-юбілярам Май, кастрычнік 2012 Школьная бібліятэка, кабінет беларускай мовы Зайцава Н.В.
Волкава Н.Р.
5.Інфармацыйная пяціхвілінка, прысвечаная Я.Коласу і Я.Купалу Верасень, кастрычнік 2012 Класныя кабінеты
8 кл.
Лінкевіч Т.Я.
Шышова М.М.
6. Афармленне на сайце школы странічкі, прысвечанай пісьменнікам-юбілярам Чэрвень 2012 Сайт школы Студзянцоў М.А.
7. Конкурс прэзінтацый па творчасці пісьменнікаў Красавік 2012 7 — 11 кл. Волкава Н.Р.
8. Музычны марафон па творах Я.Коласа і Я.Купалы Кастрычнік 2012 2 — 11 кл. Мукалава Т.А.