Паліца 13. Печать E-mail
22.04.2013

20. Прыкладнае каляндарна-тэматычнае планаванне па беларускай мове і літаратуры

21. Прыкладнае каляндарна-тэматычнае планаванне факультатыўных заняткаў

22. Матэрыялы па самаадукацыі. Настаўнік беларускай мовы і літаратуры Лінкевіч Т.Я.

23. Матэрыялы па самаадукацыі. Настаўнік беларускай мовы і літаратуры Кузьміна Н.В.

24. Матэрыялы па самаадукацыі. Настаўнік беларускай мовы і літаратуры Волкава Н.Р.

25. Матэрыялы па абагульненні вопыту настаўніка беларускай мовы і літаратуры Сяргейчанкі Н.Р.

26. Навукова-даследчая работа па беларускай мове і літаратуры «Кантэкстуальныя сінонімы ў рамане І.Мележа "Людзі на балоце". Настаўнік Лінкевіч Т.Я.

27. Матэрыялы адкрытага раённага семінара "Рэалізацыя ўнутрыпрадметных і міжпрадметных сувязей на ўроках беларускай мовы і літаратуры"

28. Матэрыялы па ўкараненні Закона РБ "Аб правілах беларускай арфаграфіі і пунктуацыі"
1. Материалы по внедрению Закона РБ "Аб новых правілах беларускай арфаграфіі і пунктуацыі"»
2. Семинар «Изучаем основные нормативные акты и методические документы, регламентирующие деятельность учреждения образования»