Главная arrow Не проста ў словы я гуляю, на роднай мове размаўляю arrow Уся Беларусь у фотаздымках — пытаннях
Уся Беларусь у фотаздымках — пытаннях Печать E-mail
22.09.2016

Уся Беларусь у фотаздымках — пытаннях15 верасня, у чацвер, у 1 «Г» класе нашай школы была праведзена віктарына «Уся Беларусь у фотаздымках — пытаннях».

Вучаніцам былі прапанаваны дзесяць пытанняў, якія прысвечаны дзяржаўнай сімволіцы, геаграфічным звесткам пра Беларусь, беларускаму першадрукару і г. д.

З задавальненнем дзяўчынкі шукалі адказы на прапанаваныя пытанні з дапамогай фотападказак.

Настаўніца беларускамоўнага класса
Ціханоўская Л. П.

Уся Беларусь у фотаздымках — пытаннях Уся Беларусь у фотаздымках — пытаннях Уся Беларусь у фотаздымках — пытаннях

« Пред.